İstanbul Anadolu  yakasının gözde semtlerinden biri  olan Ataşehirin merkeze 5 dakika mesafede olan salonumuz ,merkezi olması ,trafik yoğun olan bir bölgeden uzak olması ,ulaşımının çok rahat olması , E-5 karayoluna yakınlığı , hizmet verirken memnuniyet odaklı olması , misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmak için gösterdiği  özveriyle senelerdir ilçenin gözbebeği olmuş ve sürekli kendini  yenileyerek hizmet vermeye günümüze kadar devam etmiştir.

                1996 senesinde kurulduktan sonra binlerce düğüne ve organizasyona ev sahipliği yapmış,hatıralarla dolu bir mekandır.Çevresindeki misafirlerinin daima ilk tercihi olmuş daima misafirlerini memnun ederek uğurlamıştır.

                Düğün törenlerinde vazgeçilmez olan Salon Yeni Umut tüm organizasyonlarınızı uzman bir ekiple çalışarak organize etmiş,  özellikle fotoğraf departmanına önem göstererek organizasyonların ömür boyu yaşayabilmesini  amaçlanmıştır.

                Töreninizde salona gelemeyen misafirlerinizi de düşünüp, sesli ve görüntülü olarak site üzerinden  canlı izlemeleri sağlamıştır bu sayede mutlu gününüzde sevincinizi düğününüze gelemeyen yakınlarınızla da paylaşmanızı sağlamıştır.